آموزش ایجاد بک لینک رایگان و اصلی

بک لینک رایگان

در این مقاله آموزش ایجاد بک لینک رایگان را توسط سایت های ابزار وب خواهیم داشت.

که چطور بدون اینکه هزینه ای خرج کنیم ، بطور رایگان برای سایت خودمان لینک ایجاد کنیم و آن لینک ها را در هزاران صفحه وبلاگ و سایت منتشر کنیم…

سایتی به اسم بی تولز با موضوع ابزار وب فعال است که با کمک یکی از سایت های قدیمی ، سیستمی ارائه کرده است که هر کسی بتواند برای سایت خود بک لینک رایگان تولید کند

نحوه کار به این صورت است که کاربران وبلاگ نویس و مدیران سایت ها را تشویق می کنید با لینک اختصاصی شما وارد این سایت شوند ، فقط ورود به این سایت از طریق شما انجام می گیرد ، هر صفحه ای که بعد از ورود کاربر مشاهده کند و کد بگیرد ، در آن کد لینک سایت شما درج شده است و هر ابزاری که استفاده کند ، لینک ابزار شما در آن خواهد بود.

اما اینکه چطور ما لینک و عنوان دلخواه خودمون رو به این سایت تزریق کنیم مهم است که در اینجا آموزش خواهیم داد

www.btools.ir?urlweb=parslnik.ir&title=پارس لینک

به لینک فوق دقت کنید ، بجای parslnik.ir می توانید سایت خودتان را درج کنید و بجای واژه پارس لینک ، تایتل یا متنی که می خواهید بک لینک رایگان به سمت سایت شما ایجاد شود.

هرکسی که از طریق لینک ساخته شده شما وارد این سایت شود ، هر اطلاعاتی که دریافت کند و هرجایی استفاده کند تبلیغات سایت شما خواهد شد ، در تمام ابزارها به صورت مخفی لینک ایجاد شده ، خود ابزار ها نیز که زیر آنها زده دریافت کد ابزار ، با کلیک روی آن ، کاربر وارد سایت شما می شود.

تنها کاری که ما باید انجام بدیم اینکه مدیران سایت ها و وبلاگ ها را تشویق به استفاده از لینک تولید شده خودمون کنیم . بقیه اش اتوماتیک است و لینک برای سایتمون ساخته می شود و در هزاران وبلاگ و سایت نیز پخش می گردد.

امیدواریم از این آموزش و استفاده بک لینک رایگان لذت برده باشید. بک لینک به این صورت هرگز باعث اسپم سایت ما نمی شود ، برخی سایت ها آموزش درج بک لینک رایگان سریع را قصد داشتند بدهند که باعث اسپم شدن سایت های مدیران ایرانی می شد ، اما در این آموزش بک لینک اصلی تولید می گردد ، بک لینک ها همه ایرانی هستند و تاثیر مطلوب دارند.

منبع : پارس لینک


موضوعات مرتبط: کدهای متفرقه وبلاگ ، کسب درآمد از وبلاگ ، آموزش
برچسب‌ها: بک لینک رایگان , بک لینک مجانی , بک لینک ایرانی , بک لینک

شنبه هجدهم بهمن 1393 | 16:12 | مجید |

تبديل وبلاگ به سايت ، وبلاگ خود را با پشتيبانی ما به راحتی به سايت تبديل كنيد
 


 

مهمترين مزايا بعد از كوتاه شدن اسم وبلاگ شما و تبديل آن به سايت اين است كه

آدرس جديد شما دارای اعتبار جهانی خوهد شد و رتبه جهانی از روز ثبت دامنه برای شما محاسبه ميشود

خصوصيت مهم ديگر اين است كه وبلاگ شما هم با نام جديد و هم با نام قبلی در دسترس است

و تغييری در سرعت و امكانات و مطالب وبلاگ شما ايجاد نخواهد شد، تنها آدرس وبلاگتان به سايت تبديل ميشود

برای تبديل وبلاگ خود به سايت و دريافت اطلاعات بيشتر به بخش ادامه مطلب مراجعه كنيد

 

 

««« ادامـــه مــطــلــب »»»


موضوعات مرتبط: قالب وبلاگ ، کد پخش موزیک در وبلاگ ، شمارش معکوس سال نو ، قرار دادن عکس در وبلاگ ، کدهای موس ، کد پخش نوحه در وبلاگ ، کدهای متفرقه وبلاگ

دوشنبه ششم مهر 1388 | 17:8 | مجید |
مطالب قدیمی تر